3% RABATU

przy zamówieniu za minimum 300zł

7% RABATU

przy zamówieniu za minimum 800zł

10% RABATU

przy zamówieniu za minimum 1500zł

Innowacyjny Zrównoważony Rozwój

Innowacja

Tylko nieliczne wody mineralne na świecie są niezależnie certyfikowane jako odpowiednie dla niemowląt. Spirit of Drini jest jedną z nich i słusznie, gdyż jest wyjątkowa i czysta, nadaje się do karmienia niemowląt oraz do przygotowywania pokarmów dla dzieci i niemowląt. Dzięki zrównoważonemu składowi cennych minerałów i mikroelementów, wyjątkowemu poziomowi wapnia i magnezu oraz niskiej zawartości sodu, bez żadnych szkodliwych substancji, jest to idealna woda dla każdego, na każdy dzień, także dla naszych najmłodszych i oczywiście ròwnież dla rodziców. Ponadto nasza woda nie jest narażona na radioaktywność, więc jej wartości izotopowe wynoszą zero. To coś, czego nie są w stanie wykazac żadne znane na całym świecie marki wody mineralnej. Kolejną szczególną cechą naszej wody jest zawartość jodu 0,05 mg/L. Trzy litry naszej wody zawierają dzienne zapotrzebowanie na jod u dorosłego człowieka. Dobra wiadomość dla wszystkich ludzi na naszej planecie, którzy cierpią na niedobór jodu i są w stresie. Podsumowując, można śmiało powiedzieć: Spirit of Drini to jedna z najlepszych wód mineralnych na świecie.

Carbon Neutral

Ponieważ nadal się rozwijamy, jesteśmy zaangażowani w zmniejszanie emisji dwutlenku węgla i śladu węglowego teraz i w przyszłości poprzez nasze zrównoważone działania skoncentrowane na produkcji, pakowaniu, recyklingu, transporcie i ochronie źródeł, a co ważne, posiadamy certyfikat Carbon Neutral pod względem emisji dwutlenku węgla w całym naszym cyklu produkcyjnym w toku przez niezależną stronę trzecią w oparciu o międzynarodowe standardy PAS 2060.

** Certyfikacja Carbon Neutral w całym naszym cyklu produkcyjnym zgodnie z międzynarodowymi standardami PAS 2060 niezależnie certyfikowana przez GUTcert International Germany w ramach British Standards Institute.

Nasze działania

Produkcja

Opakowania

Recykling

Transport

Ochrona Źródła