3% RABATU

przy zamówieniu za minimum 300zł

7% RABATU

przy zamówieniu za minimum 800zł

10% RABATU

przy zamówieniu za minimum 1500zł

Jakość

Woda dla niemowląt

WSPANIAŁĄ ZALETĄ NASZEJ WODY MINERALNEJ JEST RÓWNIEŻ TO ,ŻE JEST NAJLEPSZA DLA NIEMOWLĄT.

Tylko nieliczne wody mineralne na świecie są niezależnie certyfikowane jako odpowiednie dla niemowląt. Spirit of Drini jest jedną z nich i słusznie, gdyż jest wyjątkowa i czysta, nadaje się do karmienia niemowląt oraz do przygotowywania pokarmów dla dzieci i niemowląt. Dzięki zrównoważonemu składowi cennych minerałów i mikroelementów, wyjątkowemu poziomowi wapnia i magnezu oraz niskiej zawartości sodu, bez żadnych szkodliwych substancji, jest to idealna woda dla każdego, na każdy dzień, także dla naszych najmłodszych i oczywiście ròwnież dla rodziców. Ponadto nasza woda nie jest narażona na radioaktywność, więc jej wartości izotopowe wynoszą zero. To coś, czego nie są w stanie wykazac żadne znane na całym świecie marki wody mineralnej. Kolejną szczególną cechą naszej wody jest zawartość jodu 0,05 mg/L. Trzy litry naszej wody zawierają dzienne zapotrzebowanie na jod u dorosłego człowieka. Dobra wiadomość dla wszystkich ludzi na naszej planecie, którzy cierpią na niedobór jodu i są w stresie. Podsumowując, można śmiało powiedzieć: Spirit of Drini to jedna z najlepszych wód mineralnych na świecie.

100% CZYSTEJ NATURY W KAŻDYM ŁYKU

Orzeźwiający, wysokiej jakości smak , dzięki dobrze zrównoważonej mineralizacji. Z naszego źródła to właśnie w tym dzikim, nietkniętym naturalnym krajobrazie, pośród majestatycznych gór, nasza wyjątkowa woda mineralna wkracza na świat, zyskując w ten sposób wyjątkowy smak i najwyższą jakość. Nasze górskie źródło, naturalna woda mineralna Spirit of Drini to unikalna czystość, co potwierdzają niezależne renomowane międzynarodowe instytuty oraz własne certyfikowane laboratorium. Nasza woda pochodzi z wysokiego wzniesienia w chronionym regionie, który jest niezamieszkany, nie prowadzi działalności rolniczej, jest nieskażony i ma bardzo niską wartość azotanów 0,40 mg/l, co czyni ją jedną z najczystszych wód na świecie.

TWOJE ZDROWIE I WITALNOŚĆ

Woda jest niezbędnym eliksirem życia. Nasz organizm potrzebuje codziennie dwóch litrów płynów. Spirit of Drini spełnia Twoje codzienne zapotrzebowania i zawiera cenne minerały, które są niezbędne dla naszego organizmu. Unikalne, wartosciowe właściwości Spirit of Drini są odzwierciedleniem natury, w szczególności gór. Dobrze zbilansowana zawartość minerałów i pierwiastków śladowych, głównie zawierających wapń i magnez oraz naturalny tlen, czyni Spirit of Drini naprawdę wyjatkową. Dzięki zrównoważonej kompozycji cennych minerałów i mikroelementów, wyjątkowemu poziomowi wapnia i magnezu oraz niskiej zawartości sodu, a także bez żadnych szkodliwych substancji, jest to idealna woda dla każdego, na każdy dzień, w tym dla naszych najmłodszych i oczywiście dla dorosłych. Nasza woda jest orzeźwiająca i rewitalizująca oraz wnosi istotny wkład w Twoją kondycję i zdrowie.

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI ŹRÓDŁA

Nasza naturalna woda mineralna jest poddawana regularnym niezależnym badaniom i analizom hydrologicznym i chemicznym przez najlepsze w swojej klasie międzynarodowe instytuty, co zapewnia, że każda butelka naszej wody mineralnej ma wyjątkową jakość, która wyróżnia naszą naturalną wodę mineralną z górskich źródeł. Nasza woda jest wystawiona na działanie światła dziennego dopiero w momencie butelkowania, jest mikrobiologicznie czysta, posiada stałe właściwości i skład. Produkcja odbywa się bezpośrednio u źródła w bezpiecznym i higienicznie kontrolowanym środowisku. Butelkowanie jest stale kontrolowane chemicznie, mikrobiologicznie i fizycznie przez nasze analizy laboratoryjne na miejscu, zapewniając w ten sposób spójną analizę minerałów jako nasze niezależne raporty z testów oraz jakość źródła.

NASZE CERTYFIKATY I NAGRODY

Certyfikacja Wody Mineralnej: Certyfikacja władz niemieckich/UE Certyfikacja wody mineralnej GSO/ZEA: Certyfikat jakości RACS Niezależna i oficjalna analiza testów: SGS Institut Fresenius Germany Certyfikaty: ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, ISO/IEC 17025 i HACCP EN 13001

Fine Waters Society: Spirit of Drini zalicza się do najlepszych wód na świecie nagrodzonych w 2015 roku.